test content
X
login

hasło


X

WPISZ ADRES E-MAIL
PODANY PRZY
ZAKŁADANIU KONTA
ZAREJESTRUJ
Twój Nick
Pod takim Nickiem będziesz widoczny dla innych

login
Może być taki sam jak Twój Nick
Login będzie Ci potrzebny do logowania
hasło

powtórz hasło
Akceptuję regulamin

Zapamiętaj swój login i hasło. U nas nie ma możliwości odzyskania straconego hasła


  Masz już konto?
ZALOGUJ SIĘ
Logowanie
Ustaw stronę jako startową KONKURSY NAJNOWSZE WPISY BLOG TYGODNIA
KATEGORIA
2019-05-31 20:13:41
"Spiderman Uniwersum"- recenzja
"Spiderman Uniwersum" jest najlepszą animacją i zarazem jednym z najlepszych filmów o pajęczym bohaterze.
Fabuła "Uniwersum" opowiada o Milesie Moralesie; zwykłym nastolatku., ze zwykłymi problemami, do czasu gdy ugryzł go radioaktywny pająk. Od teraz losy (tego) świata leżą w jego rękach.
Produkcja odznacza się wyśmienitą oprawą audiowizualną. Kolory są przepiękne a muzyka wpada w ucho (w szczególności kawałek Post Malonea pt. Sunflower). Wszystko to dopełnia humor oraz komiksowość. Bardzo spodobał mi się sposób opowiadania genezy każdego z Spidermanów. Mianowicie jest ona przedstawiona dopiero po przyłączeniu się pajęczaka do drużyny. Nadaje to bardzo fajnego klimatu.
Ogółem "Spiderman Uniwersum" jest bardzo dobrym filmem. Polecam go młodszym, jak i starszym.
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 1 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
2019-05-18 15:31:34
"Avengers: Koniec Gry"- recenzja
Zacznijmy od tego, że ostania część Avengersów jest dobra, jednak czy tak dobra, jak zapowiadano na trailerach?
Ciężko opowiedzieć fabułę tego filmu , ponieważ jest zagmatwana. Podczas seansu doświadczymy wielu retrospekcji bohaterów oraz podróży w czasie. Aby w pełni zrozumieć "End Game"
potrzebna jest znajomość poprzednich części i pozostałych filmów Marvela. Następną sprawą są wielkie, epickie bitwy dobra ze złem. Nie wiem czemu, ale Marvel zrezygnował całkowicie z pojedynków 1 na 1 i zastąpił je właśnie owymi bitwami. Niektórym może się to podobać, jednak patrząc drugi raz na tę samą walkę z tym samym wrogiem odczuwałem lekką monotonię. Co do efektów nie mam zastrzeżeń, jak zawsze są znakomite.
Podsumowując, film zdecydowanie godny polecenia, jeżeli jesteśmy zaznajomieni z poprzednikami. Reszcie poleciłbym zapoznać się z innymi częściami.
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 1 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.
Jesteś fanem Avengersów?
Ubrania z motywami swoich ulubionych bohaterów znajdziesz na kidshits.pl

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
2019-03-22 18:13:20
"Kapitan Marvel"-recenzja
"Kapitan Marvel" jest drugim filmem Marvela nie mającym nic wspólnego z "Avengersami"(nie licząc uniwersum). Okazuje się on być zdecydowanie lepszym od mdłego, sztampowego "Venoma" oraz wielu innych ekranizacji superbohaterów.
Historia rozpoczyna się na odległej planecie, w chwili gdy poznajemy Vers (późniejszą Kapitan Marvel). Trafia ona w sam wir między galaktycznej wojny, przez co zostaje schwytana. Bohaterce udaje się uciec. Niestety zalicza ona twarde lądowanie na Ziemi. Odtąd jej życie wywraca się do góry nogami.
"Captain Marvel" jest bardzo udanym filmem. Posiada on fajny sposób opowiadania origin story.
Najpierw dowiadujemy się o aktualnych sprawach pani Marvel. Następnie możemy zobaczyć co się działo wcześniej. No i oczywiście na koniec pełną moc bohaterki. Osobiście stawiam go w topce filmów o superbohaterach
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 2 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Data: 2019-04-04 20:44:54

Autor: Niewiadoma

Chciałam iść na ten film do kina ale chyba poczekam aż będzie w internecie
Zaloguj się aby komentować.
2019-01-01 18:22:25
"Aquaman"- recenzja
DC od dawna ma problem z wydaniem dobrego filmu. "Aquaman" jest jednym z tych dzieł, które nie pogarsza sytuacji wydawcy, jednak zbytnio też jej nie polepsza. Fabuła filmu opowiada o Arthurze- mieszańcu ludzi i istot z głębin. Jego zadaniem jest objęcie podwodnego tronu oraz zjednoczenie ludzi z mieszkańcami Atlantydy. "Aquaman" jest typowym filmem super bohaterskim. Wątek fabularny jest banalnie prosty. Polega On na jednej, prostej zasadzie- od zera do bohatera. Produkcja posiada jeden ogromny plus. Mianowicie jest nim oprawa graficzna. Jest ona po prostu piękna ! Zdecydowanie nawiązuje ona do minionych lat (80 i 90), ze względu na masę jasnych, neonowych kolorów.
Reasumując "Aquaman" typowym filmem o superbohaterze. Fanom wizualnych wodotrysków polecam !
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 4 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
2018-12-13 19:49:55
"Pacific Rim Rebelia"- recenzja
Świat dalej próbuje się pozbierać po wojnie z Kaiju. Niektóre z miast stały się metropoliami, zaś reszta zamieniła się w rudery. Główny bohater (Jake Pentecost) postanawia obrobić stare złomowisko Jeagerów.
Na miejscu okazuje się, że rdzeń reaktora został już skradziony przez tajemniczego rabusia. Po czasie Jake odkrywa, kim tak naprawdę jest złodziej (Amara Namani). Zostają oni razem przyłapani przy nielegalnym Jeagerze i trafiają do więzienia. Jedynym sposobem, aby się z niego wydostać jest zaciągnięcie się do wojska. Od tego momentu muszą stawić czoła najgorszemu.
2 część "rimów z pacyfiku" jest typowym filmem akcji . Sednem produkcji są efekty specjalne, które wypadają świetnie. Gigantyczne roboty i jeszcze większe potwory, po prostu raj dla oczu. Akcja nie odbiega poziomem od pierwszej części. Przefajne oglądadło, szczególnie w 3D ;)
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 4 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
2018-11-04 14:21:48
"Wrota do piekieł"-recenzja
Kolejny kapitalny film Sama Raimiego. Ten niestety zdecydowanie mniej znany od jego pozostałych dzieł. Główną bohaterką jest Christine Brown. Christine ma wielkie ambicje na awans, jest w stanie zrobić prawie wszystko, aby zasiąść na miejscu młodszego menadżera. Pewnego dnia przychodzi do niej tajemnicza romska staruszka (Sylvia Ganush) i prosi o odroczenie spłaty kredytu. Do odroczenia nie dochodzi, staruszka zostaje upokorzona i wyrzucona z banku. Po zakończeniu pracy główna bohaterka zauważa auto starszej kobiety na podziemnym parkingu. Dochodzi do zabawnej i zarazem obrzydliwej bójki kobiet. Cyganka zabiera guzik głównej bohaterce, przeklina go, a następnie jej oddaje. Od tej chwili Christine jest nawiedzana przez demona. "Wrota do piekieł" jest horrorem w starym stylu. Jest on straszno śmieszny. Klimatem porównałbym go do ?Martwicy mózgu?. Ostrzegam ludzi o słabych żołądkach, ponieważ film zawiera kilka makabrycznych scen. Reasumując Sam Raimi zrobił kawał dobrej roboty produkując ten film. Jeśli lubisz horrory w starym stylu takie jak: "Martwica mózgu", czy "Martwe zło" to jest to dla Ciebie pozycja obowiązkowa.
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 4 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
2018-11-04 13:30:26
"Hotel Transylwania 3"-recenzja
"Hotel Transylwania" jest jedną z niewielu serii, których kontynuacja jest tak samo udana jak pierwsza część. Niestety o trójce nie można powiedzieć tego samego co o dwójce, czy jedynce. Zacznijmy od początku. Nawet potwory odpowiedzialne za planowanie innym wakacji muszą odpocząć i zrobić sobie wakacje. Mavis wpada na pomysł zabrania całej swojej rodziny na rejs życia. Wycieczce towarzyszą takie atrakcje jak: podwodny wulkan, trójkąt bermudzki, czy zaginiona Atlantyda. Drakula przy pierwszym spotkaniu z panią kapitan uznaję, że pomiędzy nimi jest zing (czyli coś w rodzaju miłości od pierwszego wejrzenia). Po czasie okazuje się, iż pani kapitan jest wnuczką wroga Drakuli, Van Helsinga, zaś cała wycieczka jest zaplanowana po to, aby wytępić wszystkie potwory. "Hotel Transylwania 3" dołuje przede wszystkim w końcówce. Ostatnie sceny nie mają nic wspólnego z resztą filmu, czy w ogóle całą serią. Wyglądają, jakby były spisane na kolanie. Sam pomysł na bitwę z użyciem piosenki jest bez sensu. Podsumowując nowy film o Drakuli jest w miarę dobry, nie licząc ostatnich scen. Można go obejrzeć , jednak wcześniejsze części oglądało się lepiej.
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 5 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
2018-10-21 14:06:32
"Venom"- recenzja
Nowy film Marvela osiąga ogromny sukces. Sale są pełne ( akurat ja trafiłem na prawie całą pustą), ale czy "Venom" zasługuje na taki applause?
"Venom" jest filmem akcji opowiadającym o dziennikarzu oraz o kosmicznej formie życia w rodzaju żywej masy. Akcja filmu rozpoczyna się nieudanym lądowaniem zwiadowczego statku wiozącego ze sobą owe organizmy zwane symbiontami. Po rozbiciu okazuje się, że jednemu z nich udaje się wydostać, Następnie poznajemy jednego z dwóch głównych bohaterów ( dziennikarza Eddiego Brocka). Po jakimś czasie Eddie traci pracę, narzeczoną, dom i zostaje luzerem. Kilka scen później widzimy jak dziennikarz spotyka symbionta. Dziwnym trafem jest on jedną z kilku osób, którą nie zabija wchłoniecie w siebie obcego. Brock już po chwili odkrywa skutki obecności nieproszonego gościa - super skok, super szybkość, ciągły głód, czy przyśpieszone reakcja. Z czasem relacje pomiędzy nosicielem a symbiontem się ocieplają. Przy okazji jednej z konwersacji dwójki bohaterów dowiadujemy się, że symbiont na swojej planecie również był nieudacznikiem. I w ten sposób z filmu o superbohaterze odgryzającym głowy zrobił się film o przyjaźni, poświęceniu.
Jak sami widzicie film jest średni. Więc dlaczego tak dużo osób chce go zobaczyć? Jednym z powodów jest to, że Venom po raz pierwszy zawitał w kinach. Wiele osób pewnie chciało zobaczyć jak sobie radzi bohater Marvela nie będący Avengersem ( sam jestem jedną z tych osób).
Podsumowując "Venom" jest filmem średnim. Na pewno się nie zawiedziecie , jednak jeśli nie pójdziecie nic nie stracicie.
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 4 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
2018-10-11 16:14:01
"Kler"-recenzja
Ostatnimi czasy dużo się mówi o filmie "Kler", ale czy ta cała akcja nie jest zbyt rozdmuchana? Fabuła rozpoczyna się na plebani na zakrapianej imprezie (jak się można domyślić nie wodą święconą). W tym momencie poznajemy głównych bohaterów- trzech księży. W treści przewijają się ich wspomnienia z dzieciństwa, wspólnie spędzonego w koszmarnych warunkach w klasztornym sierocińcu. Widzimy jak ów klasztor się pali, zaś każdy z bohaterów idzie w swoją stronę. Jednemu z trójki księży zostaje przypisana pedofilia , zaś drugi okazuje się być przyszłym ojcem. Mimo to po czasie wszystko zaczyna układać się w logiczną, spójną całość?
"Kler" jest dramatem obyczajowym, dlatego nie doświadczycie w nim wielu scen akcji. Nie polecam, też tego filmu osobom, które go chcą po prostu zobaczyć, ponieważ fabuła notorycznie zmusza nas do refleksji. Kolejną sprawą jest zakaz wyświetlania ?Kleru? w kinach. Według mnie jeśli film ma coś do przekazania to nie powinno się go zakazywać. Film pokazuje negatywy życia kapłanów, i jest to chyba jakaś prawda. Ale co z pozytywami? Nie zapominajmy o nich. No i księża w tym filmie są pokazani bardzo ogólnie ( chodzi mi o to że nie każdy ksiądz musi być alkoholikiem, pedofilem, mieć kobietę na boku).
Ostatecznie ?Kler? jest filmem bardzo dobrym, pokazującym drugą stronę medalu. No i nie radzę go oglądać osobom słabszym psychicznie , ponieważ film jest ciężki i porażający.
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 3 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
2018-08-26 19:38:15
"Iniemamocni 2"- recenzja
Wreszcie po 14 latach doczekaliśmy się kontynuacji bajki o rodzinie superbohaterów. Akcja filmu rozpoczyna się gonitwą za złowieszczym Człowiekiem Szpadlem. Niestety Iniemamocnym nie udaje się go złapać, a na dodatek demolują oni większość miasta. W efekcie zostają zawieszeni oraz wygnani z Ich obecnego miejsca zamieszkania. Kilka dni później rodzina ma szansę na powrót do super bohaterskich łask . A to dzięki pewnemu biznesmenowi o imieniu Winston. Ma on zamiar pokazać superbohaterów jako strażników, obrońców ludzkości. To wszystko za sprawą magii telewizji. Do roli przedstawiciela herosów wybiera Elastynę, dlatego też role się odwracają i Bob siedzi w domu z dziećmi. Helen Jeździ na misję, oraz w studiach telewizyjnych rozmawia z prezenterami. Plan się udaje, superbohaterowie z całego świata gromadzą się, a Elastyna staje się najbardziej rozpoznawalną osobą w kraju, Jednak nadciąga nowe zło. A ma ono na imię Ekran Tyran( tak wiem polskie tłumaczenie jest beznadziejne)...
"Iniemamocni 2" jest bardzo podobne do pierwszej części. Oznacza, że jest to film naładowany akcją, wybuchami, ale i śmiesznymi gagami(najczęściej związanymi z Jack-Jackiem). Miło usłyszeć oryginalne głosy z pierwszej części jednak warto pamiętać że nie w każdym języku będzie to dobrze brzmieć, np. w angielskiej wersji filmu głosu Helen użycza ok. 50 letnia seniorka. Na szczęście Polacy na tym polu nie nawalili.O animacji można powiedzieć że jest bardzo ładna i płynna, ale nie zwala z nóg.
Podsumowując "Iniemamocni 2" jest bardzo udanym filmem, wartym polecenia.
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 4 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
2018-08-25 13:44:37
"Krzysiu gdzie jesteś ?"- recenzja
Nikt się nie spodziewał że po tylu latach Krzysiu ze swoją ferajną powrócą na duże ekrany, a jednak . Akcja filmu rozpoczyna się w chwili rozstania młodego Christophera z pluszowymi przyjaciółmi. Następnie dostajemy zlepek scen mówiących nam o tym co się działo z chłopcem przez ponad 20 lat. Pewnego mglistego dnia Studziejowy las (nazwa została zmieniona z Stumilowego na Studziejowy) opustoszał. Kubuś wyrusza na ekspedycję by poszukać swoich przyjaciół, jednak usłyszawszy głos Krzysia dochodzący z drzewa z drzwiami postanawia przez nie przejść , aby poprosić go o pomoc.
Według mnie "Krzysiu gdzie jesteś" jest filmem dobrym zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Obydwie grupy będą się wyśmienicie bawić na tym filmie. Film zdecydowanie warty zobaczenia. Najbardziej polecam rodzinom z młodszymi dziećmi.
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 5 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
2018-06-29 16:04:48
recenzja- "Gwiezdne Wojny Historie: Han Solo".
Seria filmów o gwiezdnych rycerzach ciągnie się od kilkunastu lat. Ostatnio do kin weszła najnowsza część owej sagi.Akcja filmu dzieje się pomiędzy trzecią częścią ("Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów") i czwartą częścią("Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja"). Film opowiada o dziejach młodego Hana Solo uciekającego ze swojej rodzinnej planety (tj. Korelia). Dotychczas pracował on tam od małego jako złodziej dla pewnej korporacji. Fabuła jest dosyć prosta, postacie są dobrze napisane, ale nie zaskakują. Mimo to nową odsłonę Gwiezdnych Wojen ogląda się bardzo dobrze. Aktorzy może nie są najlepsi, ale większość ról została zagrana dobrze. Postacie też są na dobrym poziomie. Jednym z takich przykładów jest Lando Calrissian zagrany przez Lando Glovera. Z chęcią bym zobaczył film opowiadający o samym Landzie. Ostatnią kwestią jest muzyka. Oparta na oryginalnej ścieżce dźwiękowej brzmi bardzo podobnie i tak samo wpada w ucho jak oryginał.
Podsumowując nowa część gwiezdnej sagi jest moim zdaniem bardzo udanym filmem wartym zobaczenia. Nie rozumiem dlaczego został zalany taką falą krytyki.
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 4 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
2018-05-03 11:48:25
recenzja-"Avengers Wojna Bez Granic"
"Avengers Wojna Bez Granic" jest filmem dobrym, ale nie najlepszym.
Nowym nemezis Avengersów jest Thanos (czyli ojciec Gamory), który chce posiąść wszystkie Kamienie Nieskończoności. Jego motywem przewodnim jest wybicie połowy wszechświata. Jak zawsze jedynymi ludźmi, którzy mogą go powstrzymać są Avengersi, jednak tym razem, łączą oni siły z: Doktorem Strange, Strażnikami Galaktyki, Spidermanem, a także całą Wakandą. Czy Thanos zrealizuje swój chory plan...
Moim zdaniem nowy film o Avengersach jest tym, czego się spodziewałem. Filmem przeładowanym efektami i akcją, z występującymi od czasu do czasu zabawnymi przerywnikami, dostarczającym masę zabawy.
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 6 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Data: 2018-05-15 13:18:14

Autor: trolequ

no ta jasne
Zaloguj się aby komentować.
2018-04-23 18:47:14
recenzja- "Player One"
Film Stevena Spielberga pt.: "Player One" jest filmem o okazującym nam naszą przyszłość.
Akcja filmu dzieje się w roku 2045 w Ohio. W tych czasach jedynym popularnym zajęciem jest granie w "Oasis". W świecie "Oasis" jedynym ogranicznikiem jest ludzka wyobraźnia.

Główny bohater Wade Watts , znany także w świecie "Oasis" jako Parzival po śmierci twórcy gry (Jamesa Hallidaya) zbiera informacje na jego temat . Są one mu potrzebne do znalezienia tzw. Jajka wielkanocnego (Easter Egga ), które zostało zamieszczone w grze przez samego Hallidaya przed jego śmiercią. Szczęśliwy znalazca miał odziedziczyć firmę, jednak nie było to tak łatwe, gdyż aby znaleźć jajko trzeba było wykonać 3 misje, które były ukryte w świecie "Oasis". Po wykonaniu każdego z zadań gracz otrzymywał klucz. Gracze po tej wiadomości oszaleli i zaczęli przeszukiwać każdy, nawet najmniejszy zakamarek świata "Oasis", jednak żaden z jajogłowych (tak nazywano poszukiwaczy wielkanocnego jaja) nie wykonał nawet pierwszego zadania, ale do czasu ...

Jak dla mnie "Player One" jest dobrym filmem i warto jest poświęcić dla niego czas. Film ten też niesie przesłanie dla ludzi spędzających całe dnie przed komputerem , czy konsolą, czy jeszcze innym sprzętem elektronicznym .
Kategoria: Technologie

Ten wpis polubiło 6 użytkowników

Zaloguj się aby lajkować.

Komentarze:

Zaloguj się aby komentować.
oskariusz

Cześć jestem Oskar mam 14 lat i interesuję się popkulturą. Na moim blogu będziecie mogli przeczytać między innymi recenzję filmów,zapowiedzi gier, ciekawostki o nowinkach technologicznych, i wiele wiele więcej.

Blogi tego użytkownika:

Kinomaniak

Ostatni wpis: 2018-05-14
gusta filmowe - western
Westerny należą do najrzadziej oglądanych filmów. Osobiście, z resztą też za nimi nie przepadam. Zazwyczaj są to po prostu gorsze filmy, jednak pomiędzy tymi wszystkimi gniotami są, także...
League of Legends

Ostatni wpis: 2019-05-31
Zmiany dotyczące Mordekaisera.
Mordekaiser od dawna potrzebował zmian. Na szczęście Riot Games, również to zauważyło. Zmiany dotyczą wyglądu, jak i umiejętności, a oto one: Umiejętność bierna ? Nadejście...
Moje opowiadania.

Ostatni wpis: 2018-04-30
Wiedźmińskie ognisko.
Geralt się obudził. Nie wiedział gdzie jest, na dodatek bolała go głowa. -Co ja wczoraj robiłem, a w ogóle gdzie ja jestem? Goły? Po chwili do pokoju wchodzi Zoltan. - Wreszcie...
Recenzje filmów.

Ostatni wpis: 2019-05-31
"Spiderman Uniwersum"- recenzja
"Spiderman Uniwersum" jest najlepszą animacją i zarazem jednym z najlepszych filmów o pajęczym bohaterze. Fabuła "Uniwersum" opowiada o Milesie Moralesie; zwykłym nastolatku., ze zwykłymi...
Recenzje gier

Ostatni wpis: 2019-05-31
"Brawl Stars" -najlepsza gra mobilna !
"Brawl Stars" cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników smartfonów. Nic dziwnego ! Gra została zrobiona przez Supercell, czyli jednego z największych producentów gier...
Różne różności

Ostatni wpis: 2019-05-31
Co myślę o moim blogu.
Wielkimi krokami zbliża się koniec 3 etapu blogu roku young, co wiąże się dla niektórych z końcem blogowania. Przyznam, że była to dla mnie całkiem ciekawa przygoda. Okazało się, że...
Seriale

Ostatni wpis: 2018-12-14
"Rozczarowani"- recenzja
W Dreamlandzie nadchodzi czas zamążpójścia młodej księżniczki Tiabeeni. Dziewczyna obawia się ślubu, ze względu na utratę wolności do końca życia. Postanawia więc wymigać się w...
technowinki

Ostatni wpis: 2018-12-13
Wielkie zmiany w Counter Strike Global Offensive !
Ostatnimi czasy w CSie zaszło dużo zmian. Niektóre na plus, zaś inne na minus. Pierwszą rzeczą jaką widać po włączeniu menu jest nowy tryb. Mianowicie chodzi o "dead zone", który jest...
ZAMKNIJ X