test content
X
login

hasło


X

WPISZ ADRES E-MAIL
PODANY PRZY
ZAKŁADANIU KONTA
ZAREJESTRUJ
Twój Nick
Pod takim Nickiem będziesz widoczny dla innych

login
Może być taki sam jak Twój Nick
Login będzie Ci potrzebny do logowania
hasło

powtórz hasło
Akceptuję regulamin

Zapamiętaj swój login i hasło. U nas nie ma możliwości odzyskania straconego hasła


  Masz już konto?
ZALOGUJ SIĘ
Logowanie
Ustaw stronę jako startową KONKURSY NAJNOWSZE WPISY BLOG TYGODNIA
KATEGORIA

Konkursy

B  LOG ROKU YOUNG 

enlightenedROZPOCZYNAMY II ETAPenlightened


Drodzy Blogerzy!

Nadchodzi jesień. A to doskonały moment, by wrócić do blogowania! Rozpoczynamy II etap naszego konkursu na Blog Roku Young! Przed Wami najważniejsze informacje:
 1. Drugi etap Konkursu trwać będzie od 24 września 2018 roku do 14 grudnia 2018 roku (do godziny 00:00).
 2. W czasie trwania II etapu każdy uczestnik zobowiązany jest dodać MINIMUM 10 wpisów na swojego bloga
 3. Oceniać będziemy: regularność wpisów, styl pisania, poprawność językową, zawartość oraz oryginalność. A to oznacza, że ciekawe wpisy autorskie będą punktowane dużo wyżej niż treść przekopiowana z innych portali. 
 4. Czytajcie nasze portale. Na podstronie „KONKURSY” mogą pojawić się drobne zadania, za które będziecie mogli otrzymać EXTRA PUNKTYenlightened.
 5. Pamiętajcie, że na koniec etapu najlepsi blogerzy zostaną nagrodzeni!heart
 6. Uwaga!surprise Jeśli nie brałeś udziału w I etapie Konkursu, a chciałbyś dołączyć do rywalizacji - istnieje taka możliwość! Oznacza to, że masz szansę na zdobycie nagrody i wyróżnienia w tym etapie, ale zdobycie nagrody w całym konkursie jest już mniej prawdopodobne. Chyba, że Twoi konkurenci spoczną na laurach, kto wie... :) 
 7. Pamiętajcie, że możecie rozsławić swojego bloga dzięki wyróżnieniom na ścianie sławy - to oznacza, że znowu regularnie będziemy wyłaniać Blog Tygodnia. 
Do dzieła! I pamiętajcie: szanujcie język polski! Nie lubimy wulgaryzmów i takie wpisy będą automatycznie usuwane. Obserwujemy Was :)

POWODZENIAsmiley

__________________________________________________________________________________________________________

Kochani! Pierwszy etap za nami! Wszystko jest już jasneenlightenedenlightenedPo pierwsze - ogromne gratulacje dla Was drodzy Bogerzy! Widać, że dajecie z siebie wszystko! Rywalizacja była naprawdę zacięta. Osobami wyróżnionymi w I etapie zostają: 
 • piórkiem_po_słowach
 • Kitka_12
 • Bartolomeo
 • Luska
Cała czwórka zgarnia super nagrodę, jaką są słuchawki SONYheart! Już wkrótce skontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów dotyczących dostarczenia nagrody! 


Pamiętajcie, że to dopiero pierwszy etap! Wszyscy macie jeszcze szansę, aby pokazać się z jak najlepszej strony! Poza wyróżnioną czwórką, do II etapu zakwalifikowali się także:

Agnieszka
anka190
BFF
Eryk14
G.Karolina
Jothanne Washington
julcia1228
Kala
KoreWiwu
Kremka138
kuzniatalentow
Majula
Mary24
MissRose Różqa
Miśka777
O sporcie…
oskariusz
Patrycja gotuje
sonia
stefcio
Wika i Hubert
xnadie
Zabiegana Kaja
ZbudujemyBlog
Zośka
zuzu
 
Serdecznie gratulujemy! Życzymy Wam udanego wakacyjnego wypoczynku! Mamy nadzieję, że nie porzucicie pisania blogów przez ten wolny czas. Z rywalizacją wracamy już we wrześniu! yes Tymczasem śledźcie nasze portale i szykujecie się na kolejne konkursy...

Pozdrawiamy,
Redakcja
Drodzy! laugh

Przypominamy, że 10 czerwca (o godzinie 23:59) kończy się I etap naszego Konkursu! Pamiętajcie, że oceniane będą tylko te blogi, które mają minimum 10 wpisów


enlightenedPIERWSZA SZANSA NA EKSTRA PUNKTYenlightened

Kochani! Macie możliwość zdobycia kilku ekstra punktów w Konkursie! Oto zasady:

1. Do 8 maja 2018 roku na naszych portalach www.noizer.eu oraz www.wikikids.pl będą pojawiały się artykuły oznaczone logo "bloggujemy.pl". Nie każdy artykuł będzie oznaczony, a jedynie kilka wybranych! 
2. Waszym zadaniem będzie nawiązanie do tematu poruszanego w oznaczonym artykule na Waszych blogach! Wpisy z nawiązaniem do artykułów można dodawać również po 8 maja. 
3. Nie jest ważne, z którego portalu korzystacie. Jednak starszym blogerom polecamy noizera, a młodszym wikikids. Strony dostosowane są do odpowiednich przedziałów wiekowych. 
4. Oczekujemy, że nawiążecie do artykułów w ciekawy i kreatywny sposób - tak, by Wasz wpis cały czas był związany z tematyką prowadzonego przez Was bloga.
5. Nie musicie nawiązywać do wszystkich artykułów oznaczonych symbolem "bloggujemy"! Nie liczy się ilość, ale jakość Waszych wpisów. 
6. Jeśli macie jakieś pytania, możecie kontaktować się z nami drogą mailową: kontakt@bloggujemy.pl lub poprzez wiadomość na facebooku. Nasz fanpage znajdziecie klikając TUTAJ. 
7. Logo, którego szukacie:
 

Powodzenia!yesenlightenedROZPOCZYNAMY I ETAPenlightened

Drodzy!

Informacje o zakwalifikowaniu do Konkursu zostały już rozesłane na Wasze skrzynki mail (funkcja „WIADOMOŚCI” dostępna po zalogowaniu). Czas rozpocząć zabawę! Przed Wami pierwszy etap rywalizacji. Kilka informacji, które koniecznie musicie wiedzieć:
 1. Pierwszy etap Konkursu trwać będzie od 30 marca 2018 roku do 10 czerwca 2018 roku (do godziny 00:00).
 2. W czasie trwania I etapu każdy uczestnik zobowiązany jest dodać MINIMUM 10 wpisów na swojego bloga
 3. Oceniać będziemy: regularność wpisów, styl pisania, poprawność językową, zawartość.
 4. Śledźcie koniecznie nasze portale. Na podstronie „KONKURSY” mogą pojawić się drobne zadania, za które będziecie mogli otrzymać EXTRA PUNKTYenlightened.
 5. Pamiętajcie, że najlepsi blogerzy już po pierwszym etapie zostaną nagrodzeni!heart
Do dzieła! I pamiętajcie: szanujcie język polski! Nie lubimy wulgaryzmów i takie wpisy będą z automatu usuwane. Obserwujemy Was :)

POWODZENIAsmiley 
ZAMKNIJ X